KAPITO INVESTMENT

Apartamenty Sobieszewo

O INWESTYCJI

Każdy z apartamentów Garden Park posiada osobne wejście, dzięki czemu wszyscy mieszkańcy mogą żyć swoim rytmem. Podwójne ściany nośne między segmentami oraz oddzielne stropy gwarantują prywatność i poczucie intymności, a ogrzewanie podłogowe sprawia, że ciepło komfortowo rozkłada się we wszystkich lub w wybranych pomieszczeniach. Poczucie bezpieczeństwa zapewniają drzwi antywłamaniowe, trzyszybowa stolarka okienna oraz ogrodzenie, którym otoczone jest całe osiedle. Każdy z apartament posiada jedno miejsce parkingowe zlokalizowane przy wejściu do domu. Wierzymy w Wasze poczucie smaku i gust, więc apartamenty dostępne są w stanie deweloperskim.

Osobne wejścia do apartamentów
Ogródki o powierzchni 47-188m2
Apartamenty na piętrze z tarasami na dachu
Ogrzewanie podłogowe

Wykończenie mieszkania pod klucz? Dla nas nie jest to problem – współpracujemy ze sprawdzonymi wykonawcami, który wykończą twój wymarzony apartament do zamieszkania. Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów.

WYSPA SOBIESZEWSKA

Dlaczego wybraliśmy właśnie Wyspę Sobieszewską? Apartamenty Garden Park to miejsce, które tworzyliśmy z myślą o relaksie, przyjemności, naturze i bliskości do morza. Powody można by więc mnożyć – od tych prozdrowotnych, wśród nich unikalny w skali całego wybrzeża mikroklimat czy powietrze z wysoką zawartością jodu, przez te utylitarne, jak piękne, szerokie plaże, a jednocześnie bliskie sąsiedztwo centrum Gdańska czy wygodny dojazd do trasy S7, aż po jej walory przyrodnicze – Wyspa Sobieszewska od 1994 roku posiada status wyspy ekologicznej, co jest gwarancją, że jej zielony charakter z pewnością pozostanie bez zmian.

1 minut
0.1 km
MOST SOBIESZEWSKI
1 minuta
1 m
DO LASU MIERZEI
1 minut
1 m
DO PIASZCZYSTEJ PLAŻY I MORZA
1 minut
1 km
PRZYSTAŃ KAJAKOWA
1 minut
0.1 km
PRZYSTAŃ JACHTOWA NADWIŚLAŃSKA
1 minut
0.1 km
REZERWAT PTASI RAJ
1 minut
0 km
REZERWAT MEWIA ŁACHA

Odległości samochodem

0.1 min
TRASA S7 GDAŃSK-WARSZAWA
0.1 min
Lotnisko Gdańsk
0.1 min
Gdańska Stare Miasto
0.1 min
Sopot Centrum

NAPISZ OD NAS

Czujesz, że apartamenty Garden Park to Twoje miejsce? Zadzwoń lub napisz wiadomość, wierzymy, że znajdziemy wspólny język – i na temat inwestycji, i nie tylko!

Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Kapito Investment Sp z o.o. m.in. w celu komunikacji z Tobą oraz w innych celach zgodnie z zasadami opisanymi w Polityce prywatności

    Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

    UP